Na zajęciach zależy nam, aby uczestnicy nauczyli się ogólnej nawigacji i płynnego poruszania się po systemie oraz aby zrozumieli kontekst biznesowy wdrażania SAP – co będzie wiedzą uniwersalną do wykorzystania przy jakiejkolwiek styczności z systemem.

Jako, że grupa ukierunkowana jest na bliższe poznanie modułów FI i CO, doświadczeni konsultanci pokażą Wam podstawową funkcjonalność tych modułów. Nauczymy się tworzyć dane podstawowe, posługiwać się oraz konfigurować podstawowe transakcję w systemie. Zajęcia mogą okazać się przydatne zarówno dla osób nie mających żadnej wiedzy o SAPie i chcących poznać specyfikację pracy konsultanta, jak i doświadczonych użytkowników systemu.

Moduły FI i CO są podstawowymi modułami do zarządzania zdarzeniami gospodarczymi w przedsiębiorstwach, dlatego nawet podstawowa wiedza o danych modułach może okazać się przydatna. Zachęcamy do aplikowania! Zajmie Wam to chwilę, a może okazać się początkiem świetnej przygody. Jeśli macie jakiekolwiek pytania to zapraszamy do kontaktu.

Zajęcia grupy FI odbywać się będą na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu we wtorki o godzinie 18:00