Jako wiodąca globalna organizacja świadczymy profesjonalne usługi doradcze.

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów.

Jesteśmy siecią firm działających w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo – prawnego oraz audytu.

Kto tworzy naszą organizację?

PwC to przede wszystkim ludzie – obecnie w Polsce zatrudniamy ponad 6000 osób, w tym 1000 osób w obszarze technologii. Wierzymy w siłę pracy zespołowej oraz różnorodnych umiejętności, dlatego zatrudniamy najlepszych ekspertów na rynku.

Zespół SAP w PwC jest liderem wdrożeń SAP Retail w Polsce – dostarczamy optymalne rozwiązania wykorzystujące najnowsze funkcje systemu SAP S/4 HANA, poparte niezbędną do ich dobrego wdrożenia wiedzą biznesową. Posiadamy zespół ponad 60 ekspertów, który od blisko 10 lat zajmuje się wdrożeniami oprogramowania SAP dla branży Retail oraz Consumer Business, a także wdraża własne aktualizowane na bieżąco systemy demonstracyjne S/4 HANA. Opieramy się na dotychczasowych relacjach z naszymi klientami i znajdujemy nowe możliwości, aby zapewnić przewodnictwo dla dużych, złożonych prac transformacji biznesowej.

Nasze biura: Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Kraków i Katowice. Financial Crime Unit w Gdańsku, dwa Centrum Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie.

Kogo szukamy?

Naszym zdaniem talent jest niezależny od płci, rasy, narodowości, poziomu sprawności, czy wieku, dlatego dążymy do zapewniania naszym pracownikom różnorodnego i zintegrowanego środowiska pracy, w którym każdy będzie mógł wykorzystać swój potencjał. Przez cały rok prowadzimy rekrutacje do obszarów: audyt, doradztwo biznesowe – konsulting, prawo i podatki oraz technologia.

www.pwc.pl/kariera

– Linkedin – https://www.linkedin.com/company/pwc-polska

– Facebook – https://www.facebook.com/PwC.Polska

– Instagram – https://www.instagram.com/pwcpolska/

– Twitter – https://twitter.com/PwCPolska

– Youtube – https://www.youtube.com/PwCPolska

– TikTok  – https://www.tiktok.com/@pwcpolska