Kim jesteśmy?

SAPer to grupa entuzjastów pragnąca poznać rozwiązania SAP oraz specyfikę projektów wdrożeniowych. Koło powstało przy Katedrze Zarządzania Procesami Gospodarczymi. Opiekę nad kołem sprawuje dr Grzegorz Jokiel, natomiast patronat naukowy objął Kierownik Katedry Zarządzania Procesami Gospodarczymi prof. dr hab inż. Stanisław Nowosielski. Merytoryczne wsparcie ze strony ekspertów zajmujących się wdrożeniami SAP w kraju i za granicą w połączeniu z pełnym dostępem do uczelnianego systemu SAP ERP w wersji ECC 6.0 daje bardzo szerokie możliwości.

Zespół KN Saper 2022/23:

Agata Płaczek

Hej, jestem Agata i studiuję zarządzanie na 5 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Z SAPerem jestem związana od ponad 4 lat. Na początku uczęszczałam do grupy LO, a rok później do grupy FI/CO, a od 3 lat jestem przewodniczącą Koła. Swoją przygodę z SAPem na poważniej zaczęłam w maju 2021 w module SAP FI. W Kole odpowiadam przede wszystkim za współpracę z Partnerami, organizuję wydarzenia oraz wyjazd integracyjny.

Marcin Pawlak

Cześć! Jestem studentem piątego roku Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Przygodę z Kołem Naukowym SAPer zacząłem już na pierwszym roku studiów dołączając do grupy LO, by rozwinąć zagadnienia realizowane na moim kierunku. Już trzeci rok pełnię funkcję wiceprzewodniczącego Koła, wspierając Agatę w codziennych zadaniach, dbając o funkcjonowanie i rozwój Koła.

Natalia Klin

Hej, nazywam się Natalia i jestem administratorem funduszy inwestycyjnych w jednym z największych światowych banków. W świecie finansów obracam się od początków kariery zawodowej poznając jej różne spektra – od bankowości detalicznej po księgowość inwestycyjną. W wolnym czasie lubię grać w koszykówkę oraz czytać kryminały. Z pewnością będzie dla wszystkich członków modułu FICO solidnym wsparciem wiedzy oraz doświadczenia.

245605983_420406612768583_4844548592725647346_n

Mikołaj Mocek

Cześć. Jestem pasjonatem rachunkowości, który w tym roku wraz z Emilią ma przyjemność współprowadzić moduł FI/CO. Do SAP-era dołączyłem z pobudek bliższych end-userom niż konsultantom, dzięki czemu mogę zagwarantować, że na zajęciach naszej grupy nie zabraknie tasków bliskich każdemu pracownikowi działów księgowych. Do tego wszystkiego jestem też nad wyraz otwartą osobą, także jeśli masz jakieś pytanie o rachunkowość albo samego SAP-a, serdecznie zapraszam do ich zadania!

Waleria Zakrewska

Cześć! Jestem koordynatorem grupy LO w SAPerze. Podróż w zawodzie logistyka zaczęłam 6 lat temu, i od tamtej pory zdobyłam wiele doświadczenia w różnych obszarach funkcjonalnych logistyki. Jestem absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego i Wyższej Szkoły Bankowej kierunków FiR i Logistyka. Za mną również są studia podyplomowe SAP.

Od czterech lat jestem konsultantem wdrożeniowym modułów SD i MM, a w 2019 roku po raz pierwszy przekazywałam swoją wiedzę studentom KN SAPer w zakresie MM.

Teraz mam zamiar aktywnie wspierać koło, żebyś TY mógł się nauczyć SAPa i być może zacząć swoją karierę w obszarze logistycznym!

Aleksandra Bubula

Paweł Sobolik

Cześć! Nazywam się Paweł i w tym roku zostałem koordynatorem grupy ABAP. Obecnie jestem doktorantem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.  Swoją przygodę z systemem SAP rozpocząłem od dołączenia do zajęć SAPera w module ABAP. Obecnie pracuję jako programista aplikacji biznesowych, które współpracują z systemem SAP. W mojej pracy używam takich języków programowania jak: PHP, Javascript, ABAP oraz Swift.

Karolina Bogdańska

Cześć, nazywam się Karolina. W poprzednim roku byłam uczestnikiem w grupie LO i ABAP, a w tym roku zdecydowałam się wesprzeć Was w roli Koordynatora w module LO! Pracuję jako konsultant SAP w module SD. Wolny czas lubię spędzać aktywnie na świeżym powietrzu i czytać książki.

Krystian Gurdek

Cześć, mam na imię Krystian, jestem koordynatorem SAP modułu FI/CO. Do koła dołączyłem październikiem 2021 roku i uważam, że była to dobra decyzja. Aktualnie jestem na drugim roku studiów na kierunku Filologia Norweska. Jak widać nie trzeba być ścisłowcem by interesować się a w przyszłości pracować w SAP. W wolnym czasie lubię rysować oraz czytać książki. Tyle ode mnie mam nadzieję, że wszyscy lepiej poznamy się na zajęciach.