Kim jesteśmy?

Grupa ABAP to najnowsza grupa w ramach KN SAPer. Powstała w 2016 roku pod nazwą Smartforms.
Obecnie została przemodelowana i stała się grupą skupiającą chętnych do nauki programowania w języku ABAP – języku programowania stworzonym oraz używanym przez SAP w ramach największego systemu ERP na świecie.

Członkowie tego modułu będą mieli przed sobą trudne zadanie – nauczyć się lawirować pośród standardowych funkcjonalności systemu oraz tworzyć własne rozwiązania. Jednak bez obaw – prowadzącymi zajęcia są doświadczeni programiści, co zapewni Wam wysoki poziom nauczania oraz oparcie wiedzy o praktykę, z którą spotykają się oni na co dzień. Żaden Wasz problem nie pozostanie bez rozwiązania, a żadne pytanie – bez odpowiedzi.

Należy pamiętać, że nauka programowania jest czasochłonna.
Członkowie tej grupy będą musieli poświęcić swój czas i podjąć wysiłek samodzielnej nauki w domu i utrwalania nabytej wiedzy.
Musicie mieć świadomość, że gwarantem zdobycia pożytecznej wiedzy jest wkład własny w rozwijanie swoich umiejętności.

Częstotliwość prowadzonych zajęć pozwoli nam na nakierowanie na odpowiednie tematy oraz pomoc, kiedy natraficie na problem
Uwaga. Ograniczona liczba zajęć powoduje, że osoby nieobecne więcej niż 3 razy będą skreślane z listy członków.

Po naszych zajęciach nie otrzymacie certyfikatu czy dyplomu, lecz Waszą nagrodą za uczestnictwo może być szansa na zdobycie atrakcyjnej i satysfakcjonującej pracy.
Wejście w świat IT z pomocą KN SAPer pozwala na dostęp do szerokiego spektrum ścieżek rozwoju, które będą zależały wyłącznie od Waszej determinacji i samozaparcia.

W ramach zajęć pojawiać będą się przedstawiciele firm partnerskich, które poszukują konsultantów technicznych i developerów ABAP.

Być może to właśnie Ty będziesz wkrótce jednym z nich?

Zajęcia grupy ABAP w roku 2023/2024 nie będą realizowane