Nasze Koło jest organizmem tworzonym przez lata. Przez ten czas poznaliśmy wielu ciekawych ludzi, którzy z chęcią dzielą się doświadczeniem i wiedzą.

Witalij Rudnicki

Dyrektor w globalnym zespole Developer Relations w firmie SAP. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant technologiczny najpierw w Polsce, potem w USA w Dolinie Krzemowej. Autor artykułów, blogger, prelegent na konferencjach po obu stronach Atlantyku. W 2010 roku wybrany do grupy SAP Mentors – osób uznawanych za najbardziej wpływowe w społeczności technologicznej SAP.

Paweł Pawlak

Konsultant SAP z 5 letnim doświadczeniem. Początkowo programista ABAP, aktualnie konsultant funkcjonalny z obszaru finansów. Brał udział w wielu różnorodnych projektach, zarówno od strony technicznej jak i merytorycznej. Obecnie związany z firmą Capgemini. Prywatnie miłośnik nowinek technologicznych i gier komputerowych. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i były członek Koła Naukowego SAPer.

Waldemar Faliński

Pracę zaczynał powstającym SAP Polska i przez 10 lat pracował dla SAP. Przez ten czas zdobywał wiedzę i doświadczenie we wdrożeniach systemu SAP ERP na całym świecie. Od 10+ lat jako kontraktor prowadzi projekty SAPowe w różnych krajach, organizacjach, o różnorodnych konfiguracjach architekturach i metodykach.

Uważam, że to najlepsze miejsce na start dla młodych ludzi – już, że tutaj jesteście zwiększa znacznie Wasze możliwości, a jak się nieco przyłożycie (tylko troszkę) to będziecie mogli robić wszystko co zechcecie! Zawodowo rzecz jasna.

Muszę jednak przyznać, że za bardzo nie chcecie słuchac tego co mam do powiedzenia bo interesuje Was głownie jak coś zrealizować bezpośrednio w systemie czy jak pisać programy w SAP.
No i bardzo dobrze – dlaczego nie mielibyście powtarzać moich błędów – tak zapewne trzeba.
Nie zrażony tym chętnie opowiadam o:
– zarządzaniu projektami czyli jak przedsięwzięcia doprowadzić od początku do końca w różnych warunkach wobec różnych oczekiwań i dogadując się z wszystkimi marudami jakie się nawiną.
– o różnych architekturach systemowych, komponentach i metodykach,
– wreszcie jako że sam ciągle szukam i zmieniam projekty jak i często szukam ludzi do nich o wymaganiach współczesnego rynku pracy i jak się do nich lepiej przystosować tak by w pracy było jeszcze fajniej niż na studiach.

Nie widzę też specjalnego sensu aby studenci uczelni ekonomicznej uczyli się na zwykłych programistów z tego choćby bardzo prostego powodu ze znacznie fajniejsze moim zdaniem jest praca analityka czy specjalisty biznesowego, a ponadto takiej osoby zazwyczaj dużo więcej zarabiają.

Marcin Puchlik

Studia ukończył w Białymstoku, tam też pierwszy raz zetknął się z SAPem pod względem merytorycznym. Zaraz po studiach rozpoczął pracę przy SAPie. Dziś jest starszym konsultantem FI/CO a w tym czasie przeszedł przez wiele projektów realizowanych w Polsce jak i zagranicą.

Kiedy sam decydowałem się na drogę z SAPem, a było to zaraz po studiach, nie miałem praktycznie żadnej praktycznej wiedzy na temat systemu, oraz tego jak naprawdę wygląda praca konsultanta. Aktywne członkostwo w SAPerze daje Wam możliwość zdobycia nie tylko wiedzy na temat systemu, ale również zetknięcia się z “rzeczywistością” w świecie konsultanta SAP. Możecie zdobyć zatem zarówno wiedzę jak i doświadczenie, przez co wchodząc na rynek pracy będziecie mieli asa w rękawie 🙂

Bartosz Kozioł

Jako konsultant SAP pracuje od ponad 6 lat, koncentruje się na modułach finansowych dedykowanych działom skarbu przedsiębiorstw. Przygodę z systemem zaczynał w SAPerze jako współzałożyciel i przewodniczący Koła. W przeszłości zawodowo związany z firmami SAP Polska oraz BPX, a obecnie partner w Cogitare, polskiej firmie specjalizującej się w rozwiązaniach SAP Treasury ( http://cogitare.pl/ ).

KN SAPer to doskonałe miejsce  od praktycznej strony by poznać zastosowanie systemów informatycznych klasy ERP i BI w biznesie. Nabyta wiedza może okazać się bardzo przydatna w przypadku chęci pracy jako konsultant lub użytkownik kluczowy systemów SAP/QlikView. Aktywna przynależność do Koła daje realną możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami i niejednokrotnie skróconą ścieżkę rekrutacyjną. A ponad wszystko SAPer to świetne miejsce by poznać ciekawych ludzi, z którymi kontakt będzie się utrzymywał na długo po ukończeniu studiów.

Michał Korzeń

Konsultant współpracujący SAP Polska specjalizujący się w obszarze platformy SAP HANA, od ponad roku członek zespołu Data Science zajmującego się analizą danych big data w oparciu o technologie firmy SAP. Student Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, od 2013 roku członek Project Management Institute.

KN SAPer to unikalna w skali kraju inicjatywa studencka dająca swoim członkom możliwość poznania systemów firmy SAP od strony praktycznej oraz zdobycie najbardziej pożądanych i cennych kwalifikacji na rynku w przemiłym towarzystwie. Studiując na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu nie miałbym najmniejszych wątpliwości przy wyborze koła naukowego.

Kinga Moska

Absolwentka Informatyki w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Koordynator IPMA Young Crew w województwie dolnośląskim. Dotychczas Koordynator działań dwóch grup Koła Naukowego Zintegrowanych Systemów Informatycznych SAPer na Uniwersytecie Ekonomicznym, organizatorka wielu warsztatów z systemu SAP dla studentów wrocławskich uczelni. Specjalizuje się w zintegrowanych systemach informatycznych i Business Intelligence. Poza tym interesuje się zarządzaniem projektami, szczególnie tymi informatycznymi. Posiada certyfikat Prince2 Foundation. W wolnym czasie daje upust energii na siłowni. 🙂

Dzisiejszy konkurencyjny rynek, również rynek pracy wymaga napędzania kariery zawodowej od początku! Ja swoją karierę napędziłam w SAPerze, dobra passa trwa dalej, dwa lata po działalności! Nie marnuj czasu na studiach! Łącz zdobywanie wiedzy, praktyki i wspaniałych znajomości w jednym miejscu! Zainwestuj swój czas w SAPera, nie pożałujesz!

Artur Jadwidzic

Reaktywował Koło Naukowe SAPer w 2014 roku oraz był jego prezesem Koła w latach 2014 – 2016. Jest inicjatorem grupy BI w Kole oraz pierwszym jej prowadzącym. Organizator i pomysłodawca wielu wydarzeń SAPerowych. Specjalizuje się technologiach związanych z Business Intelligence SAP oraz innych dostawców. Jego celem jest przekazywanie wiedzy i wśród studentów i pomoc w rozpoznawaniu ich ścieżek zawodowych.

Absolwent Informatyki w Biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Aktywny członek społeczności SAP we Wrocławiu.

SAPer to świetny „wytrych” na rynku pracy. Pozwala zdobyć bardzo trudną i ciężko dostępną wiedzę a ponadto poznać wielu specjalistów, którzy na co dzień pracują przy rozwiązaniach firmy SAP. Będąc osobą odpowiedzialną za SAPera widziałem jak wielu studentom uczestnictwo w kole umożliwiło pracę. Mój poprzednik wspominał, że SAPer to bardzo wydajny „pośredniak” – podzielam jego opinię! J Nie zwlekaj – zacznij się rozwijać w SAPerze od samego początku studiów i zacznij dzięki SAPerowi jak najwcześniej zdobywać doświadczenie. Wyższe wykształcenie „ma każdy”, ale czym TY się wyróżnisz od tych WSZYSTKICH na twoim roku?